З Днем рятівника!

Дата: 17.09.2017 13:00

Шановні працівники пожежної охорони!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом - Днем рятівника!

На вас покладена надзвичайно почесна та відповідальна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого міста, адже немає нічого дорожчого ніж життя людини. «Запобігти. Врятувати. Допомогти» — це гасло найточніше характеризує ваші нелегкі будні.

Кожен ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Низький уклін та щира подяка Вам за мужність, самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди, за те, що продовжуєте боротися з усіх сил, нерідко ризикуючи власним життям задля порятунку інших.

Сердечно зичу міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій сповненій тривоги та небезпеки службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

З повагою,

міський голова Володимир  Плетюк