ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Дата: 29.09.2017 12:49

Кременецьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області постійно проводиться робота щодо прийому громадян, які звертаються з актуальних для них питань.

Для більш детального ознайомлення з роботою Управління, та якісного вирішення актуальних питань запроваджено проведення «Днів відкритих дверей», коли кожен громадянин має можливість отримати кваліфіковану відповідь, роз’яснення від спеціалістів.

Такий захід було проведено в Шумському відділі обслуговування громадян 27 вересня 2017 року. Протягом дня спеціалістами було надано кваліфіковані відповіді 15 особам.

Фахівцями Управління було надано консультації щодо перерахунку пенсій, умов права виходу на пенсію, участі у накопичувальній системі пенсійного страхування.

Адміністрація об’єднаного управління