Відбулись збори з жителями села Биківці

Дата: 28.07.2017 12:32

28 липня 2017 року відбулись збори з жителями села Биківці за участю міського голови Плетюка В.Є. та начальника відділу ЖКГ Драчук Н.Т.

Розглядалось питання по ремонту дороги до під’їзду села.

Було відзначено, що міською радою було виділено 200 тисяч грн., на поточний ремонт дороги, що складає весь річний бюджет села до об’єднання громади.

Даний ремонт асфальтом цієї дороги проводиться в перше за 10-15 років, не зважаючи на те, що дорога не перебуває на балансі Шумської міської ради, а на балансі Служби автомобільних доріг Тернопільської області.

Також підіймалися питання перед керівниками ФГ «Беріжок» про підвищення орендної плати за паї, відповідно до рекомендацій уряду.