30 травня 2016р. відбулась нарада за участю міського голови Плетюка В.Є.

Дата: 30.05.2016 12:28

30 травня 2016р. проведена нарада за участю міського голови Плетюка В.Є. з керівниками структурних підрозділів міської ради, де були дані доручення. Керуючій справами Собчук Г.Г. провести підготовку щодо вивчення громадської думки про стан та перспективи розвитку Шумської ОТГ. Заступнику міского голови Бойко Я.Я. нанести на схемах сільських та населених пунктах громади об’єкти дорожньої інфраструктури, зовнішнього вуличного освітлення та інші об’єкти комунальної власності територіальної громади. Також уточнити генеральний план міста. Було дано доручення начальнику відділу освіти молоді та спорту міської ради Дмитрук Л.В. скласти дефектний акт по Шумському міському стадіону. Секретарю Шумської міської ради Павленко Л.В. підготувати запрошення бургомістрам гміни міста Мшонова та Кобилки для дружнього візити в місто Шумськ. Також вирішити питання з керівником Шумського райавтодору Левчуком О.В.  щодо початку ремонту дороги до села Бриків.