Дата: 07.06.2016 12:24

07 червня 2016р. міський голова Плетюк В.Є. провів нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради.  Начальник фінансового управління Кирея Г.Д. проінформувала про виконання бюджету за п’ять місяців.

Також міський голова дав відповідні доручення.

Спеціалісту відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Туки О.Г. провести контрольний огляд виконаних ремонтно-будівельних робіт по вулиці Горбівка село Потуторів та вулиці Українська село Бриків.

Начальнику відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, охорони навколишнього природного  середовища та інфраструктури Драчук Н.Т. уточнити вартість  поточного ремонту вулиці Садова в селі Шумбар.

Секретарю міської ради Павленко Л.В. провести підготовку до зустрічі бургомістрів польських  міст Мшонова та Кобилки.