Переможці обласних змагань ЮІР

Дата: 07.05.2017 12:10

За традицією вже 41-ий рік поліцейські Тернопільщини визначають переможця обласних змагань ЮІР.

Цьогоріч Шумськ представляла команда учнів Шумського ліцею «АвтоЛад». Даний захід проводився на базі Великоглибочецької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька. За кубок змагалися команди з різних навчальних закладів Тернопільської області, які напередодні вибороли першість в районних змаганнях.

Команда Шумського ліцею «АВтоЛад» здобула ІІ місце і отримала першість у номінації «Кращий знавець Правил дорожнього руху».

Команда демонструвала свої знання із Правил дорожнього руху, вміння досконало володіти технікою їзди на велосипеді, блискавично виконувати вимоги регулювальника, надавати першу домедичну допомогу. Найяскравішим був конкурс творчої самодіяльності.

Переможців нагородили грамотами та цінними подарунками.