ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 02.12.2016 12:09

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 02 грудня під головуванням Плетюка В.Є. було розглянуто ряд актуальних питань та прийняті відповідні рішення.Зокрема затверджено заходи по організації та святкуванні Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдв’яних свят в Шумській ОТГ. Дано дозвіл на реєстрацію Положення в новій редакції вуличного комітету «Хутір» с.Круголець, затверджено інформаційні картки адміністративних послуг Шумської міської ради, які будуть надаватись ЦНАП, та Інструкцію з оформлення протоколів про адміністративні правопорушення адміністраторами центру. Погоджено проектну документацію робочого проекту «Будівництво ділянки дороги Переморівка – Лішня» загальною кошторисною вартістю 7516,856  тис.грн. Прийнято ряд рішень по зверненнях громадян.

.