Тернопільська область, Кременецький район

Відбулась нарада щодо активізації робіт по Реконструкції ставу та елементів благоустрою в урочищі «Соснина».

Дата: 22.09.2017 12:06

21 вересня у м.Шумськ відбулась нарада щодо активізації робіт по Реконструкції ставу та елементів благоустрою в урочищі «Соснина».

В нараді прийняли участь міський голова Володимир Плетюк, представники генпідрядної організації ДП «ТУМ», субпідрядної - Ланівецького водгоспу, проектувальника – ПАТ «Тернопільводпроект».

В ході наради погоджено першочерговість виконання, внесення в проект певних недоврахованих видів робіт.

Міським головою наголошено, що субвенція з держбюджету, за рахунок якої реалізується проект не є перехідною тому, необхідно докласти максимальних зусиль щодо освоєння коштів до завершення поточного року.

А Шумчани хочуть побачити позитивні зміни, які відбудуться у зоні відпочинку.