До уваги представників неприбуткових громадських організацій!

Дата: 12.04.2017 11:59

01 січня 2017 року набув чинності Закон України « Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який, зокрема, передбачає продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України ( далі – Кодекс) та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

З усіма питаннями, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців Ви можете звернутись в Центр надання адміністративних послуг Шумської міської ради за адресою:

м.Шумськ, вул. І.Франка, 30(колишнє приміщення кінотеатру «Мир»)

Телефон для довідок : 2-23-77