Майбутні олімпійці

Дата: 13.05.2017 11:51

12 травня 2017 року в м.Тернопіль відбулися змагання Відкритої першості області з легкої атлетики за участю ДЮСШ західного регіону України (ю.д.2002-2003 р.н.). Шумщину представляли вихованці Шумської ДЮСШ, які вибороли 3 медалі. У бігу на дистанції 60 м. серед юнаків, пробившись до фіналу, другим став Антон Пархом’юк (Шумська ЗОШ I-IIIст. №1). Серед дівчат на дистанції 600 м. срібну медаль здобула Присяжнюк Катерина (Шумська ЗОШ I-IIIст .№1) та на дистанції 300 м. третє місце виборола Горобець Анастасія (Шумський ліцей).

У секторі для штовхання ядра, вперше виступаючи на змаганнях такого рангу, Моначин Марина (Кордишівський НВК) стала четвертою.

Переможці та призери змагань в індивідуальному заліку нагороджені медалями та грамотами.

Тренер-викладач Шумської ДЮСШ Вознюк Л.К