Участь у початковій конференції спільного українського-норвезького проекту

Дата: 05.04.2017 11:49

03-04 квітня 2017 року, представники Шумської міської ради взяли участь у початковій конференції спільного українського-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні». Представники 11 міст України підтримуючи спільну ініціативу двох асоціацій органів місцевого самоврядування-Асоціації міст України та Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад щодо запровадження в Україні досвіду європейських країн з підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування шляхом поєднання порівняння галузевих показників, опитування думки споживачів послуг та обміном досвідом спеціалістів-практиків підписали Меморандум про готовність долучитися до роботи в групі підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування.