На базі Шумського ліцею відбувся районний конкурс-огляд захисту бізнес-планів

Дата: 13.05.2017 11:44

Одним із напрямів розвитку обдарованих учнів у ліцеї є вивчення  курсу за вибором «Ділова активність», який  дає знання про основи виробництва, розвиває у молоді навики пристосовування до гнучких умов ринку праці, формує вміння самостійно організовувати підприємства. Ділова активність, підприємливість необхідні молодим людям у майбутньому самостійному житті для розв’язання проблем без сторонньої допомоги шляхом дослідження, аналізу, поступового планування, часткового ризику.

З метою узагальнення знань 11 травня 2017 року на базі Шумського ліцею відбувся районний конкурс-огляд захисту бізнес-планів. Свої роботи представили чотири

Фото без описукоманди: Фото без опису«Куточок щастя» - організація різних видів відпочинку та розваг на базі колишнього табору «Гайдарівець» с. Кутянка.

1. «Happy Hour» - розважальне кафе з аніматорами, що працюють з дітьми під час відпочинку батьків.
  2. «De Luxe» - виробництво пельменів з натурального фаршу без додавання замінників та ароматизаторів.
  3. «Квіткова імперія» - продаж живих квітів, святкових букетів, оформлення бенкетних залів.

Ліцеїсти демонстрували вміння планувати створення малих підприємств, проводити необхідні розрахунки, працювати в команді та брати на себе відповідальність.

Бізнес-плани були оцінені компетентним високопрофесйним журі у складі:

• заступник голови Шумської районної ради Макаревич О.Л.;
  • керуюча справами виконкому Шумської міської ради Собчук Г.Г.;
  • начальник Шумського відділенн АТ Райффайзен Банк Аваль Кравчук О.В.;
  • директор Шумського РЦЗ Ванжула Н. В.;
  • заступник начальника відділу соціальних послуг РЦЗ Король Л.В.;
  • завідуюча методичнимм кабінетом відділу освіти, молоді і спорту Шумської міської ради Бойчук Л.А.;
  • методист відділу освіти, молоді і спорту Шумської міської ради Костюк Л.Г.

Завдячуючи спонсорству членів журі, переможці були відзначені цінними подарунками: туристичними казанками, наметом, комп’ютерними мишками, канцтоварами.