22 грудня 2016 року о 9.00 відбудеться засідання виконавчого комітету та бюджетної комісії Шумської міської ради

Дата: 21.12.2016 11:43

Фото без описуПорядок денний виконавчого комітету

1.Про погодження проекту бюджету Шумської міської ради на 2017 рік.

2.Про погодження проекту Програми соціально-економічного розвитку Шумської міської ради (ОТГ) на 2017 рік.

3. Про погодження проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми соціального захисту населення Шумської міської ради  (ОТГ) на 2017 рік.

4. Про  погодження проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми культурно-мистецькі заходи Шумської міської ради  (ОТГ) на 2017 рік.»

5. Про погодження проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Шумському районі на 2017-2019 роки.»

6.Розгляд заяв громадян.

Порядок денний комісії з питань планування,фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку

2.Про внесення змін до міського бюджету.

3.Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузях соціально-культурної сфери на 2017 рік.

4.Про міський бюджет на 2017 рік.