Черговий акт вандалізму

Дата: 27.01.2017 11:39

Щоденно до міської ради звертаються десятки громадян щодо вирішення тих чи інших проблем.

Місцева влада, враховуючи сили і можливості, намагається адекватно реагувати на кожне звернення і вирішити його позитивно. Всім відомо, що живемо у не простий час, коли не завжди можливо вишукати необхідні кошти на виділення конкретної проблеми.Поряд з цим дивує і викликає обурення варварська поведінка окремих громадян щодо об’єктів благоустрою іншого.

Фото без описуЗокрема, 27 січня 2017 року виявлено, що повністю зруйновано лавка на автозупинці біля Бриківського повороту. Аналогічна ситуація біля фабрики «Сегеш Україна»

Опускаються руки, дивлячись на таке свавілля і дикість.

Просимо небайдужих громадян повідомляти про подібні випадки міську раду (2-11-83, 2-15-77), відділення Національної поліції у Шумському районі для притягнення винних до відповідальності. Лише  невідворотність покарання може зупинити сучасних вандалів.