КОНКУРС «МАЙБУТНЄ МОЄЇ ГРОМАДИ»

Дата: 31.01.2018 11:31

Уявіть, що саме ви управляєте нашою громадою. Що б ви зробили для її розвитку? Можливо, вирішили б побудувати стадіон або дитячий майданчик, відремонтувати дорогу чи прибрати місцевий парк. Можливо, Ви хочете  покращити шкільне життя, прикрасити рідне місто чи село, зробити його охайнішим та більш комфортним, допомогти безпритульним тваринам тощо.

Ваша небайдужість до життя громади, бажання перетворити власні населені пункти у місця, де затишно й комфортно жити, ваші активність та ініціативність, любов до рідного краю має бути відображена у роботах. Підкажіть дорослим, що потрібно зробити, аби ваші мрії здійснилися. Ми цінуємо вашу активну позицію та  ідеї.

Мета конкурсу:

Виявлення та підтримка обдарованих дітей; творчий розвиток особистості, виховання моральності та активної громадянської позиції.

Учасники конкурсу:

До участі запрошуються обдаровані діти у вікових категоріях:

молодша вікова група (6-10 років) і старша (11-18 років),

та  колективи загальноосвітніх,  позашкільних навчальних закладів.

Номінації:

- малюнок;

- найкращий малюнок для оформлення в’їзного рекламного щита з вітанням для людей, які є гостями громади;

Вимоги до робіт:

1. На конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

2. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А3(297×420 мм),

А4 (210х297 мм). (тільки альбомна орієнтація). Роботи які не відповідають формату прийматися не будуть.

3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

4. На зворотньому боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою:

- назву роботи;

-  прізвище, ім'я, по батькові та дату народження виконавця;

- місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон;

-  назву навчального закладу;

Малюнки подаються в методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради до 28.02.2018 року.

Критерії оцінки  робіт:

-      загальне враження від роботи;

-      оригінальність задуму;

-      творчий підхід;

-      техніка виконання;

-      ідея роботи;

-      новизна.

Відзначення та нагородження учасників:

Переможці  конкурсу нагороджуються грамотами Шумської   міської ради .

Малюнки переможців конкурсу у номінації «Конкурс малюнків» буде розміщено на білборді розташованому у м. Шумськ, і на календарі перекидного формату  2019 року.

Журі  може заснувати спеціальні власні призи в будь-якій з номінацій.