До голосування на громадський бюджет допущено сім проектів

Дата: 17.11.2017 11:15

15 листопада 2017 року завершився прийом проектних заявок, які можуть реалізуватися у 2018 році за кошти бюджету участі Шумської об’єднаної територіальної громади.

16 листопада відбулося засідання конкурсної комісії Шумської міської ради, завданням якої було перевірити подані проектні заявки на відповідність до вимог «Положення про громадський бюджет у Шумській об’єднаній територіальній громаді».

Згідно розпорядження міського голови до складу даної комісії входили:

Ткачук Ігор Дмитрович – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій – голова комісії.

Мрига Іванна Олександрівна – спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій – секретар комісії;

Павленко Людмила Василівна – секретар міської ради – член комісії;

Антонюк Світлана Василівна – начальник відділу правового забезпечення, зв’язків з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи – член комісії;

Дмитрук Інна Олексіївна – головний спеціаліст відділу земельних відносин – член комісії;

Погонець Ліна Віталіївна – провідний спеціаліст відділу звітності та контролю – член комісії;

Попова Людмила Петрівна – заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту – член комісії.

Отже, всього за час прийому проектних заявок було подано 13 пропозицій від мешканців громади, із яких відповідно до рішення комісії до відкритого голосування допущено сім проектів.

Назва проекту

Автор проекту

Бюджет проекту

1.

Оновлення кабінету "Захист Вітчизни" у Шумському НВК

Ковальський Юрій Володимирович

126 000

2.

Оновлення комп'ютерного класу в Тилявському навчально-виховному комплексі

Смоляк Віктор Васильович

140 000

3.

Мультимедійний комплекс (інтерактивна дошка +ПК + проектор) для кабінету зарубіжної літератури Шумського НВК-гімназія

Ходюк Олена Станіславівна

55 000

4.

Встановлення огорожі на кладовищі в с. Рохманів

Собчук Ганна Григорівна

245 760

5.

Відпочинкова зона з арт-об’єктами «Алея парасольок»

Чолинець Ганна Трохимівна

178 000

6.

Встановлення біотуалетів на території міста Шумськ

Бойчун Віктор Анатолійович

51 320

7.

Містечко дитячої мрії

Монастирецька Богдана Іванівна

160 000

Проектні заявки, які із різних причин не допущенні до відкритого голосування в рамках бюджету участі, будуть враховані при формуванні плану соціально-економічного розвитку на 2018 рік.

Із усіма поданими проектами можна ознайомитися на сайті громадського бюджету Шумської ОТГ http://shumska-gromada.gov.ua,

Шумська міська рада дякує всім авторам проектів за активність та закликає мешканців громади взяти участь у визначенні проектів-переможців громадського бюджету. Відкрите голосування розпочнеться з 23 листопада по 22 грудня. Проголосувати можна на сайті Шумської об’єднаної територіальної громади або за посиланням: http://initiativ.e-dem.in.ua/shumsk

Громадський бюджет - це шанс для кожного активного місцевого мешканця вже сьогодні впливати на розвиток Шумської об’єднаної територіальної громади, тому долучайтеся до його реалізації.