ПРОВОДЯТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 14.04.2017 10:54

Згідно рішення Шумської міської ради №893 від 07 березня 2017 року з 14.04.2017 р. по 29.04.2017 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0.25га, яка знаходиться в с. Залужжя, Шумського району, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є Балюк Іван Петрович

Більш детальну інформацію по даній документації можна ознайомитись на сайті Шумської ОТГ: https://shumska-gromada.gov.ua/  в рубриці «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська,59, каб. №404.