Днями до Шумської громади завітали група молодих письменників та журналістів Польщі

Дата: 26.04.2017 10:40

Кшиштоф Петек — польський прозаїк, автор сенсаційних та пригодницьких книг. До того – мандрівник.

Разом з групою молодих письменників та журналістів Польщі днями він прибув в Україну.

Почавши творчу мандрівну зі Львова, делегація відвідала кілька міст і сіл Тернопілля, серед них – і Шумськ, де разом, з місцевим письменником та краєзнавцем Сергієм Синюком завітали до Шумської громади, поспілкувалися з міським головою Володимиром Плетюком, озвучивши свої творчі плани та сподівання на реалізацію в Україні цікавого проекту.

Фото без описуЗавершитися подорож Україною має поїздкою у Чорнобильську зону, тим більше, що у ці дні Україна поминає трагічні сторінки в своїй історії і згубні наслідки чорнобильської трагедії.