Шановні волонтери!

Дата: 05.12.2017 10:38

Сьогодні свято, на яке ви по праву заслуговуєте. Адже у той час, коли у країні триває війна, ви першими на Шумщині взяли на себе велику відповідальність – виконувати гуманітарну місію, дбаючи про наших мужніх захисників, про наших українських воїнів на сході держави.

Ви не чекаєте вказівки робити добрі справи, не чекаєте, коли вас про це попросять, а самі щоденно думаєте про те, як допомогти українським захисникам, у тому числі – і нашим землякам, які захищають східні рубежі держави від вторгнення агресора.

У цей день вітати вас особливо приємно, адже усі ми зраділи звістці про те, що шумські волонтери ГО «Схід та Захід єдині» отримали високі нагороди від Президента України.

Ваш приклад запалює інших на благородні справи, ви гуртуєте навколо себе небайдужих людей, ви не рахуєтеся з власним особистим часом та власними ресурсами, а поспішаєте туди, де вас чекають.

То ж вітаємо щиро усіх, хто причетний до волонтерського руху нашого краю, щиро зичимо вам здоров’я, миру, добра, нехай Божа милість буде над вами і вашими родинами.

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк