Головне, щоб люди були задоволені якістю і спектром надання адмінпослуг
Дата: 21.09.2016 10:38
Кількість переглядів: 1004
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396259/3207e2ba339e622e36a93c18c28e3394.jpg)
Коли громада бралася за реалізацію цього проекту, було чимало скептиків, які не вірили у те, що його швидко та успішно можна втілити життя. Ще кілька тижнів тому занедбане приміщення лякало своїм виглядом, тепер – це сучасний центр, який стане обличчям не те що міста, а й усієї громади, - такі сподівання висловив міський голова Володимир Плетюк, спілкуючись з Хендріком Ван Зілом. Адже тут можна бути отримати понад 60 видів послуг, визначених законодавством.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396259/1e932996210ec452926803430e5b4772.jpg)
Володимир Плетюк запевнив, що у міській раді над цим уже працюють, і є певні намітки.
Хендрік Ван Зіл оглянув, як іде реконструкція приміщення. Спілкування було тривалим, адже міжнародного менеджера цікавили найменші деталі. Також Хендрік Ван Зіл поспілкувався з майбутніми працівниками ЦНАПу, які, у рамках програми, пройдуть відповідні навчання.
Далі обговорили дату відкриття центру надання адміністративних послуг, це відбудеться напередодні Покрови.