Увага!!! Розпочато голосування в рамках проекту "Бюджет участі"

Дата: 23.11.2017 10:37

Шановні жителі громади, Шумська міська рада повідомляє, що розпочато збір підписів у рамках проекту "Бюджет участі", згідно із положенням  пункт 5.7. Кожен мешканець громади, який відповідає критеріям, описаним у підпунктах 1.1.1-1.2.5 цього Положення, може віддати лише один голос в кожному році.

Проголосувати можна перейшовши за посиланням віджетом на сайті громади "Бюджет участі", обрати проект який Ви маєте бажання підтримати, нажати на "ПІДТРИМАТИ" та пройти авторизацію за допомогою електронного ключа або приват24, або ж в Центрі надання адміністративних послуг Шумської ОТГ (приміщення колишнього кінотеатру "Мир") із собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.