Комісією міської ради було обстежено дорогу Тилявка-Башківці

Дата: 08.08.2016 10:34

Шумською міською радою було створено комісію по обстеженню районної дороги «Тилявка - Башківці С-201738», яка перебуває на балансі служби автомобільних доріг Тернопільської області. Було виявлено, що дана дорога має щебеневе покриття, яке в результаті проїзду важкої автомобільної техніки було пошкоджено у трьох місцях. Орієнтованих збитків нанесено в розмірі 20 тис. грн. Комісією було вирішено уточнити власників важкої автомобільної техніки, які причетні до пошкодження ділянки дороги і звернутись до них з клопотання про відшкодування нанесених збитків. В.о. старости Шаталаєва Л.Г. проінформувала комісію, що власники тяжкої автомобільної техніки відремонтують автомобільне дорожнє покриття після завершення збору урожаю зернових.