15.09.2016р. проведено Акцію «Шкільний портфелик»

Дата: 16.09.2016 10:31

Фото без опису15.09.2016р. проведено Акцію «Шкільний портфелик» для дітей учасників АТО та переселенців. Організаторами Акції став Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за фінансової підтримки Районної державної адміністрації та об’єднаної територіальної громади.

У даному заході взяли участь 110 дітей. Діти отримали канцелярське приладдя, а батьки гуманітарну допомогу.

В ході акції проведено інформаційний майданчик «Запитуєтє – відповідаємо», в роботі якого взяли участь представники Районної державної адміністрації, об’єднаної територіальної громади, Центру правової допомоги м.Кременець, Бюро правової допомоги в м.Шумськ.