В рамках проведення мобілізаційних навчань провели тренування по розгортанню дільниці оповіщення ДО-1 в м.Шумськ на базі Шумської школи мистецтв

Дата: 08.08.2016 10:29

В рамках проведення мобілізаційних навчань Тернопільського обласного військового комісаріату та районних (міських) військових комісаріатів в період з 19 по 22 липня 2016 року на тему “Виконання військовим комісаріатом заходів проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області. Організація формування окремого стрілецького батальйону” було проведено навчальне розгортання дільниці оповіщення ДО-1 в м.Шумськ на базі Шумської школи мистецтв за адресою м.Шумськ, вул. Українська, 34. Також приведено у готовність пункти попереднього збору військовозобов’язаних і техніки на територіях, які увійшли в об’єднану територіальну громаду.