Відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту у місто Шумськ

Дата: 02.10.2017 10:19

03 жовтня 2017 року з 11.00 год. у місті Шумськ для жителів Шумської міської об’єднаної територіальної громади, за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда Кольцова та в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Світлани Бандури відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту з питань правового інформування населення.

Під час зустрічі з громадськістю відбудеться ознайомлення місцевих жителів із Загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», основною метою якого є сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, поширення знань та освітня місія, яка сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки, створення при Тернопільській обласній державній адміністрації оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю, а також про роботу мобільних інформаційних пунктів з питань правового інформування населення, з он-лайн сервісами, пріоритетами діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області.

Також, жителі громади матимуть можливість отримати відповіді на питання, що їх цікавлять особисто.

З графіком  роботи  мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

Юстиція – відкрита для людей!

Начальник Головного територіального  управління юстиції у Тернопільській області

Едуард Кольцов

В. о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області

Світлана Бандура