Таланти з Шумщини уже вдруге представляють свої художні роботи у Кременці

Дата: 08.03.2018 10:14

Фото без опису   05 березня 2018 року В Кременецькому краєзнавчому музеї відбулась ювілейна  виставка творчих робіт мистецького жіночого гурту «Палітра» (керівник заслужений майстер народної творчості України Тетяна Балбус).

Дуже приємно, що двоє із 11 дівчат є представниці з Шумщини, а саме: Іванна Погонець та Катерина Склярук.

На полотнах художниць  провідною тематикою є прихід весни, кожна з них наповнена світлом, добром, теплою весняною енергетикою.  В експозиції представлено картини різних жанрів – натюрморт, пейзаж, портрет. Кожна з учасниць гурту має свій стиль і техніку виконання. Кожна з картин неповторна і самобутня, цікава і навіть дещо примхлива, як і жіночий характер.

Фото без описуШановні поціновувачі зображального мистецтва, відвідати виставкову залу можна щодня із 9 до 17 години до 25 березня, показ безкоштовний.

Більше фото за посиланням:

На фото: Іванна Погонець та Катерина Склярук