Вода – це найважливіша на нашій планеті рідина

Дата: 27.04.2017 10:10

Без неї неможливе існування рослин і тварин. У воді зароджується життя.

З метою виховання у підростаючого покоління дбайливого ставлення до водних ресурсів, важливості їх збереження, а також розкриття творчих здібностей дітей, в рамках відзначення Всесвітнього дня води  (22 квітня) Тернопільське обласне управління водних ресурсів щорічно проводить конкурс серед школярів Тернопільщини «Вода – це життя» у таких номінаціях як: малюнок, фото, презентація, твір та вірш.

Учні Биковецького НВК також взяли участь в цьому конкурсі. Приємно нам, що серед великої кількості учасників учениця 7 класу нашої школи Безух Мар’яна зайняла І місце в Фото без описуобласному конкурсі творчих робіт «Вода – це життя» у номінації «Фотографія» (вікова категорія 6-12 років)

Грамоту і цінний подарунок учениці особисто вручили представники Лановецького управління водних ресурсів, що напередодні завітали в нашу школу.