Творчі діти привезли у Шумську громаду дві перемоги!

Дата: 21.06.2017 10:10

Талановиті, творчі, працелюбні, креативні, активні… І цей приємний список можна продовжувати, розповідаючи про вихованців Шумської школи мистецтв та Центру позашкільної роботи.

Адже цього тижня вони привезли у Шумськ дві перемоги - дитячий хор Шумської школи мистецтв виборов І місце на фестивалі духовно-патріотичної пісні у Отводську (Польща), а старша група зразкового танцювального колективу «Тополина» центру позашкільної роботи  - І місце у номінації  «Народний танець» у фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «BUGAZ AQUA FEST», який відбувся в Одесі.

Щира подяка наполегливим, талановитим дітям, окреме спасибі їхнім наставникам – Олесі Бортник та Сніжані Паламар за те, що доклали максимум зусиль для того, щоб належним чином підготувати колективи до гідної конкуренції на конкурсах.

Шумська громада має ким пишатися і для кого працювати, адже таке високе визнання ще більше стимулює до праці – і самі колективи, і владу, і кожного жителя громади. Адже саме за такими творчими та активними людьми майбутнє і нашої громади, і України загалом.

Вітаємо з перемогою! Так тримати!

З вдячністю і повагою – Шумська міська рада