День відкритих дверей в Обицькому НВК

Дата: 01.03.2017 10:09

Родина, рід, які слова святі!

Вони потрібні кожному в житті,

Бо всі ми з вами гілочки на дереві,

Що вже стоїть віки.

В Обицькому НВК  пройшов день відкритих дверей. Батьки відвідали уроки, поспілкувалися із класоводами та класними керівниками. У цей день були проведені   загальношкільні батьківські збори. Батьки мали можливість переглянути мультимедійну презентацію про діяльність навчального закладу та участь їхніх дітей у виховній та навчальній діяльності. Директор НВК Панасюк І.І. акцентувала увагу батьків на навчальних досягненнях учнів та їх ще не втілених Фото без описуу життя можливостях. Табачук І.В. проаналізувала та вказала на основні напрями у виховній роботі із дітьми. Батьківські збори були дещо незвичними, адже у них взяли участь всі учні Обицького НВК, демонструючи перед батьками і вчителями свої творчі здібності. Навіть найменші вихованці дошкільної різновікової групи виконали пісню «Добре жити і дружити». Учні 1 класу розвеселили усіх присутніх гуморесками про шкільне життя. Другокласники вражали батьків виконанням поезій про родину і сімейний затишок.  У виконанні учнів 3 класу  прозвучала пісня «Посмішка», а тріо хлопчиків майстерно виконало пісню «Заквітчали зорі обрій». Учні 4 класу виразно читали поезії про рідне село. П’ятикласники згадали про свято Стрітення Господнього, продекламувавши поезії та виконавши тематичну пісню. Шестикласники проспівали пісню про Фото без описуУкраїну  під назвою «Веселкова». Учні 7 класу виконали пісню «Червона рута», дует дівчаток – про Україну. Розвеселили і підняли настрій батькам  восьмикласники виконанням жартівливої пісні «А мій милий варенички хоче». Учні 9 класу жартували частівками про шкільне життя та зіграли сценку «Перед іспитом». І учні, і батьки, і вчителі отримали задоволення від спілкування, адже перш за все батьки побачили своїх дітей, якими вони можуть бути, проявляючи таланти і здібності. Батьки усвідомили, що лише завдяки спільній  діяльності  їх і школи можна виховати порядних, доброзичливих дітей, які у майбутньому стануть їм підтримкою і опорою. Вартим уваги  для дорослих є слова:

Дітей любові огорнем крильми.

У їхній долі ми не просто гості:

Виховуймо їх добрими людьми,

І буде праведним життя дорослих.