Відбулось навчання класних керівників за програмою виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція »

Дата: 01.03.2017 10:04

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради , проведено семінар – тренінг для класних керівників 7 класу за програмою виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
В рамках тренінгу педагоги мали можливість взяти участь в практичних вправах за
базовими компонентами  програми ставлення до себе та ставлення до інших.
Набуття практичних навиків та формування спеціальних компетенцій педагогів сприяли виконання таких вправ:  «Повага», «Чарівна скринька», «Гідність це - », « Різновиди поведінки та особиста гідність» , «Доміно», «Усі ми рівні..»  та інші . Класні керівники  працювали в команді й індивідуально, обговорювали та висловлювали своє бачення Фото без описуз даної проблеми. Провели тренінг методисти Макаровська В.Г. та Остроголова Н.М.