01 червня 2016 року в Шумську відзначили День захисту дітей

Дата: 02.06.2016 10:02

Святкове дійство розпочали парадом на якому гордо марширували вихованці дитячого садка «Сонечко» м. Шумськ, центру позашкільної роботи, учасники гуртка школи мистецтв і танцювального гуртка та учнів початкових класів загальноосвітніх закладів м. Шумськ

На території будинку центру позашкільної роботи, на площі якої розмістились учасники параду відбувся урочистий концерт під гаслом «Ура канікули!». З піснями та танцями проходив захід.

Міський голова Володимир Плетюк виступив з вітальною промовою та подарував всім представникам навчальних та виховних закладів спортивне приладдя.

Також діти мали змогу ознайомитись з різними професіями за допомогою профорієнтаційного квесту «PROFI LAND», який організував Шумський центр зайнятості.

Майстер клас по кулінарії, манікюру, перукарству, будівництву показано учнями ДНЗ «Шумське ПТУ».

Шумський районний центр соціальних служб дітей для сім’ї дітей та молоді представив інформаційний майданчик  «Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує….», та провели майстер-клас «АНГЕЛ МИРУ»