Святкування дня села у Шумбарі

Дата: 17.07.2017 10:00

15 липня 2017 року відбулось святкування дня села Шумбар. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. На свято були запрошені міський голова Володимир Плетюк, депутат Верховної ради Михайло Головко та інші.

Шумбар багатий талантами. Щойно наблизившись до епіцентру святкування, кожен міг переконатися в цьому. Хизувалися тут кулінарними талантами місцевих господинь. Урочисто-концертна частина відбулась на центральному стадіоні. Виступали творчі колективи села.

На кінець святкового дійства від міської ради був представлений подарунок для дітей батут, а депутат Михайло Головко пообіцяв для села зробити подарунок у вигляді  Фото без описувуличних ліхтарів.

Ось так, із гарним настроєм, смаколиками та щасливими очима дітвори минуло свято у Шумбарі.

Більше фото у розділі Фотогалерея за посиланням: