Участь у конференції громад DOBRE «Сильні громади – незворотність реформи»

Дата: 28.04.2017 09:58

26 – 27 Шумська ОТГ спільно із головою громадської організації «Ініціативна Шумщина» взяли участь у конференції громад DOBRE «Сильні громади – незворотність реформи», на якій Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про партнерство з 25 новими об’єднаними територіальними громадами, яким надаватиме підтримку у процесі децентралізації.
У другому раунді конкурсного відбору однією із переможців є Шумська об’єднана територіальна громада.
Варто наголосити, що в межах програми DOBRE значна увага приділяється налагодженню продуктивної співпраці місцевого самоврядування із місцевими громадськими організаціями, а Фото без описутакож сприяння та підтримка їхньої спільної роботи в реалізації актуальних проектів.

Для довідки: «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – п’ятирічна програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученності громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.