Робоча зустріч з представниками соціального захисту

Дата: 26.02.2018 09:52

23 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч секретаря міської ради Павленко Л.В. з директором департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Боярським В.А. та директором управління соціального захисту Шумської РДА Сергеєвою А..О.   Фото без опису

В ході зустрічі обговорювалось питання щодо створених фронт-офісів в старостатах, також здійснення надання соціальних послуг у ЦНАПІ та у віддалених робочих місцях Шумської ОТГ в рамках програми відповідно до наказу Міністерства соціальної політики від 21 червня 2017 року №1030 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо надання послуг з соціальної підтримки  населенню»

Також, в рамках даної програми міській раді безкоштовно надано комп’ютерне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення для надання якісних соціальних послуг у громаді. Частина обладнання передається у села Шумської ОТГ.