До Шумської ОТГ завітали експерти програми DOB

Дата: 14.09.2017 09:50

13 вересня 2017 року  до Шумської об’єднаної територіальної громади завітали експерти з економічного розвитку проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» («DOBRE») Дмитро Якимець та Соломія Саврук експерти Західноукраїнського ресурсного центру.
На зустрічі був присутній: міський голова Шумської ОТГ, в.о. старости населених пунктів громади, керівники структурних підрозділів Шумської ОТГ, представники бізнесу та громадські активісти. На зустрічі обговорювалась економічна ситуація в громаді та можливі шляхи її розвитку. Представники обох сторін розглядали способи покращення інвестиційної привабливості та можливі шляхи розвитку економічної сфери Шумської  об’єднаної територіальної громади за допомогою проекту  «DOBRE». Під час конструктивного діалогу кожен мав змогу поділитися своїми думками про необхідність тих чи інших перетворень в нашій громаді. Наприкінці зустрічі Дмитро Якимець зазначив, що Шумській об’єднаній територіальній громаді є куди розвиватися і «DOBRE» буде максимально допомагати всіма можливими способами: як при наданні консультацій та порад експертами, так і при фінансуванні окремих проектів. «Для сталого розвитку об’єднаної громади необхідна активна участь і підтримка самого населення та підприємців. Адже синергія місцевої влади, бізнесу та громадян дасть великий поштовх для виходу на новий рівень, а проект «DOBRE» буде всіляко сприяти цим новим зрушенням».

Быльше фото за посиланням: