Отримувачі субсидій, включені до списків підприємства-надавача послуг ТОВ "Тернопільоблгаз", у яких на рахунках залишилася частина невикористаних субсидій на оплату природного газу, мають право на повернення коштів

Дата: 22.08.2017 09:41

Загальна чисельність громадян району, що мають право на повернення коштів - 4502 особи. Сума частин невикористаних субсидій, що підлягають монетизації - 3 млн 1 тис. грн. До управління  соціального захисту населення Шумської РДА звернулися з заявою на отримання частин невикористаних субсидій 3 700 осіб (82%), близько 600-700 осіб ще не скористалися цим правом.

У зв'язку з цим, управління соціального захисту населення нагадує, що необхідно своєчасно подати заяву до 1 вересня 2017 року. Якщо громадяни не в змозі особисто це зробити, вони можуть їх передати через уповноважених представників сільських рад. Невикористані частини субсидій будуть виплачувати не раніше вересня.