Робоча зустріч

Дата: 18.01.2018 09:40

17 січня у Шумській районній лікарні відбулася зустріч міського голови Плетюка В.Є. з керівництвом і працівниками ФАПів комунального закладу Шумської міської ради «Шумський центр первинної медико-санітарної допомоги».

В ході зустрічі міський голова розповів присутнім про пріоритети в роботі «первинки» у 2018 році в рамках реформи медицини. Зокрема зупинився на спільній роботі з надання доступних медичних послуг на селі за координації старост і керівництва комунального центру.

Міська рада зі своєї сторони вже розпочала роботу з виготовлення проектних документацій на реконструкцію амбулаторій в громаді, формування пропозицій в потребі житла для молодих спеціалістів, закупівлі необхідного медичного обладнання.

Можливість фінансування заходів буде здійснюватися за рахунок урядової програми на розвиток сільської медицини, субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ і грантових програм.

З питань фінансування, оплати праці інформувала начальник фінансового управління Шумської міської ради Кирея Г.Д.