Тернопільська область, Кременецький район

Відбулося скайп - включення  в Українському кризовому медіа-центрі

Дата: 14.09.2017 09:37

12 вересня 2017 року відбулося скайп - включення  в Українському кризовому медіа-центрі за участі голови Тернопільської ОДА Степана Барни та голів Байковецької та Шумської громад. Анатолій Кулик та Володимир Плетюк говорили про управлінські рецепти децентралізації на Тернопільщині.

Основними питаннями, які обговорювалися були:

1. Наскільки гостро постає питання розподілу повноважень між громадами та адміністрацією
  2. Чи співпрацюють органи влади: громади та адміністрації між собою.
  3. Чи потрібний державний нагляд за рішеннями органів місцевого самоврядування.

Також розкривалися актуальні проблеми, зокрема: брак кадрів, створення місцевих пожежних частин та поліцейських станцій у громадах. Особливо гостро постає питання землі. А саме, передання у власність ОТГ територій, що знаходяться за її межами.

І на завершення було сказано, яким саме має бути голова громади, якими якостями він повинен володіти. Отже, керівник – це справжній лідер, який може привести громаду до успіху за підтримки та співпраці жителів самої громади.