Дата: 12.04.2017 09:28

Відбувся ІІ міський етап спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя”.

Метою заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення  якомога  більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, організація змістовного дозвілля.

Програма заходу включала три складові: спортивну, освітню та культурну частини, а саме:
1- Презентація команди;
2- Вікторина,
3- Комбінована естафета.

Участь у змаганнях взяли 10 навчальних закладів, серед яких перемогу здобули:Фото без опису

ІІІ місце – Бірківський НВК (керівник Черній О.П.),

ІІ місце – Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Ковальський В.В.),

І місце – Шумський НВК,-гімназія (керівник Ковальський Ю.В.)

Команди нагороджені кубками та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради.