Дата: 06.10.2017 09:26

05.10.2017 року КП «Шумськкомунсервіс» вперше за останні десятиліття  отримав нову одиницю техніки – автогрейдер BGD – 100.02.

Придбання здійснено міською радою через  систему «Прозоро» за рахунок субвенції з державного бюджету України в рамках підтримки розвитку територіальних громад після проходження відповідних погоджувальних процедур.

Вказаний механізм планується найближчим часом залучити до поточного ремонту автодоріг в селах громади, зокрема Башківці, Биківці, Новостав та інших.

В зимовий період автогрейдер забезпечуватиме розчищення місцевих автошляхів від снігу, а комунальне підприємство матиме можливість отримати додаткові доходи.

Міська рада