Розпочато громадське обговорення щодо присвоєння Великоіловицькому НВК імені Г. М. Петрука-Попика.

Дата: 06.04.2017 09:21

В період з 05.04.2017р. по 15.06.2017р. триватиме громадське обговорення щодо присвоєння Великоіловицькому НВК імені Г. М. Петрука-Попика , організатором якого є адміністрація  даного навчального закладу.

Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі  за адресою: Великоіловицький НВК, вул. Миру,  2, с. Велика Іловиця Шумський район,  Тернопільська  область,  телефон - (03558) 54-1-13, або ж надсилаються електронною поштою на адресу ivfnchyk17@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, найменування та місцезнаходження юридичної особи, з обов’язковим зазначенням теми громадського обговорення. Анонімні пропозиції розглядатися та реєструватися не будуть. Кінцевий термін подання  пропозицій та зауважень 05 червня 2017 року.

У межах даного обговорення, 15 червня 2017 року відбудеться громадське слухання в приміщенні Великоіловицького НВК

Більш детальна інформація – в рубриці «Громадські обговорення» https://shumska-gromada.gov.ua/generalnij-plan-mista-shumsk-16-26-47-03-01-2017/ .