Замовлено генеральний план міста Шумськ.

Дата: 05.04.2016 09:19

02.04.2016 року в м.Шумськ на замовлення міської ради  проводилась аерофотозйомка території Ан-2. Відповідно до договору роботи проводяться Товариством з обмеженою відповідальністю "КРОК ЦЕНТР" з м.Львів . Виконавець зобов'язується виконати камеральні роботи з актуалізації картографічної основи у масштабі 1:2000 для розробки генерального плану м.Шумськ Шумської міської ради орієнтовною площею 854 га.  Наявність генерального плану  дасть змогу  вирішувати питання планування та благоустрою об'єктів будівництва, розміщення будівель, споруд, транспортних комунікацій, інженерних мереж, організацій і систем господарського та побутового обслуговування. Це містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території.

Треба сказати, що на сьогоднішній день місто користується генеральним планом,картографічні матеріали якого були розроблені ще у 1988 році.