Львівське сміття дотягнулося і до території нашої Щумщини

Дата: 19.04.2017 09:11

Не так давно, 12 квітня 2017 року було виявлено 100-120 т. побутових відходів на території одного з непрацюючих підприємств. Корінці квитанцій, залишки документів однозначно підтверджують Львівське походження сміття. По даному факту екологічною інспекцією та Шумським відділенням  поліції ведеться розслідування.

У вівторок 18 квітня у м.Шумську було заблоковано ще одну спробу розвантаження двох великогабаритних автомобілів зі сміттям.

Враховуючи викладене, з метою недопущення подібних прикрих «подарунків» закликаєм Шумчан бути пильними і повідомляти про будь-які факти, що свідчать про можливі спроби несанкціонованого  видалення побутових відходів на території Шумської ОТГ до міської ради за номером 2-15-77, 2-11-83 або  Шумське відділення поліції.