«Я обираю життя!»

Дата: 10.03.2017 09:11

У Шумській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено акцію «Я обираю життя!» , яку було розпочато з голосування долонями «Ми за життя!» . Другим етапом акції був флешмоб «Посміхнись життю і воно посміхнеться тобі!», під час якого учні рухалися школою із закликом : « Відчуй себе щасливим»,« Життя-це щастя», «Цінуй життя!» .У шкільному вестибюлі створили метафоричну дорогу життя на чорно-білих газетах під назвою «Зробимо життя кольоровим». Найбільш вдалим етапом акції було «Дерево життя» на листочках якого учні 4-х класів написали свої мрії, а також вислови «За що я люблю життя» . Завершила акцію лекція з елементами відео «Життя у порівнянні…» для учнів 8-9 класів , підготовлена психологом школи Провозюк Л.Г. Школярі мали можливість порівняти своє життя з життям дітей, які проживають на території зони АТО, Сирії, Африки, дітей у дитбудинках. Дана акція спонукала багатьох учнів задуматись про цінність життя, його неповторність та красу.