Вітаємо переможців обласного етапу виставки – конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет»

Дата: 27.12.2017 09:09

20-22 грудня 2017 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулась виставка-конкурс «Замість ялинки –зимовий букет». Впродовж чверть століття тематична виставка сприяє формування в учнівської молоді екологічної культури та шанобливого ставлення до природних багатств, а також відродженню та збереженню традицій і звичаїв українського народу.

Роботи учасників були представлені у трьох номінаціях:

- Новорічна композиція «Різдвяна казка»;

- Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика;

- «Дідух – різдвяний дух».

За підсумками журі  переможцями у номінації Новорічна композиція «Різдвяна казка» (ялинка) стали вихованці Шумського центру роботи позашкільної (композиція «Коли в дім надходить свято, вся сім’я йде майструвати…», керівник Сас Н.Ю.).

Вітаємо переможців!