У селі Потуторів відбулось свято «Козацькі забави».

Дата: 28.08.2017 08:59

З нагоди святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України

в клубі с.Потуторів відбулось свято «Козацькі забави». Під звук Гімну винесли Прапор України.

«Повірте в те, що нас вже не збороти,

І долучайтесь до добра і слави,

Хай буде з нами правда і Господь,

Ми внесли прапор нашої держави».

Прозвучала пісня «Тобі співаю Україно» у виконані ансамблю жінок. Із привітальними словами до присутніх звернулася в.о.старости М. Є.Чуйко.  Після урочистої частини свято продовжили змагання команд села В.Садки та села Потуторів. Усі присутні скоштували козацьку кашу приготовлену господинею села Тамарою Ковальчук. Учасники змагання свою гру присвятили нашому односельчанину Артемку Гнилицькому. Саме у день святкування до нашої сільської родини він разом із батьками повернувся з довготривалого лікування в Білорусії.  Віримо, що у 2018 році він буде очолювати команду с.Потуторів,  і так як минулого року змагання для наших дітей організовуватиме його тато Руслан Гнилицький. Хочеться подякувати  всім, хто долучився до проведення заходу: підприємцю Ткачук Дмитру Філімоновичу, вчителям Марії  Лучин та Олександру Ткачук.