ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Дата: 12.05.2017 08:56

4 травня 2017 року театрально-драматичний гурток Шумського ліцею (керівник Грушицька Л.Я.) взяв участь у  конкурсі театральних колективів та зайняв місце. Ліцеїсти продемонстрували уривок із п”єси - феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Дійство включало в себе хореографічні постановки, сольні музичні номери, чим ще більше зацікавило глядачів. А акторська майстерність та гра на сцені не залишила нікого байдужим. Зала була прикрашена гіллям дерев, очеретом та іншою декорацією, що допомогло глядачам відчути себе у весняному лісі. Постановка містила  казкові елементи, де з приходом весни (Святюк В)  під час танцю оживало кожне деревце (Бабій С., Козак Я, Ковальчук Н.,Шмирук  Н., Кравчук С., Савчук І.), кожна квітка (Шабадах В., Козак А., Бойчук Н., Янчишина М.). Міфічні персонажі: русалка (Подлесна Я.), «той, що греблі рве» (Івасюк О.), водяний (Грушицький В.), поторчата (Горобець А., Василько І.), мавка, лісовик (Антонюк М.) додали дійству незрівняного містичного калориту. А гра головних героїв Лукаша (Золотуна Б.) та Мавки (Кушнірук М.)  заповнила залу романтичним настроєм та запросила усіх у дивовижний світ щирих почуттів.

Заступник директора з виховної роботи Шумського ліцею Грушицька Л.Я.