Фестиваль-конкурс театральних  колективів загальноосвітніх  навчальних закладів

Дата: 12.05.2017 08:53

На базі Шумського центру позашкільної роботи  проведено  фестиваль-конкурс театральних  колективів загальноосвітніх  навчальних закладів, присвячений 130-й річниці з дня народження Л.Курбаса.

Даний захід проводився з метою збереження національної пам’яті, належного відзначення і вшанування творців духовної та культурної спадщини України, популяризації і розвитку талановитої учнівської молоді, сприяння її творчій самореалізації, створення умов для розвитку аматорських Фото без описутеатральних колективів у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, підвищення їх художнього і виконавського рівнів, подальшого розвитку художньо-естетичних смаків, залучення школярів до класичного та сучасного театрального мистецтва.

Журі висловлює щиру вдячність всім театральним колективам, які взяли участь у фестивалі-конкурсі, та визначило переможців:

І місце – театральний колектив Шумського ліцею (кер. Грушицька Л.Я.)

ІІ місце – театральний колектив Шумбарського НВК(кер. Рибак Н.С. )

ІІІ місце – театральний колектив Суразького НВК (кер. Мельничук А.В.) .