Шановна освітянська родино!

Дата: 01.10.2017 08:45

Правду кажуть, що свідоме життя кожного з нас починається саме із школи, бо коли переступаєш поріг навчального закладу, в одну мить починаємо відчувати себе дорослішими, самостійнішими, впевненішими. А з якою надією кожен новий школяр дивиться в очі свого першого учителя, бо сподівається на його підтримку і допомогу. На те, що вчитель стане надійним другом і мудрим порадником. Не менш хвилюються і батьки, бо хочуть, щоб ті люди, які поведуть їхніх дітей у світ знань, робили це якісно, справедливо, віддавалися сповна.

То ж хочу щиро побажати, щоб кожен з вас таким був, оправдовував надії. Був не просто вчителем, який дає знання, а допомагав дитині стати справжньою особистістю, уміти знайти і виокремити у кожному школяреві ту нішу, у якій він почуватиме себе комфортно і впевнено.

А для цього вам треба чимало терпіння, здоров’я і умінь. Тож будьте такими, і нехай Бог благословить кожну мить вашого життя. Бо вчитель – не просто той, хто навчає, це приклад людяності, мудрості, добра. Ще раз – зі святом. І – достатку, миру та родинного тепла.

З повагою,

Володимир Плетюк, міський голова