Змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів I-II ст.

Дата: 18.03.2017 08:44

Згідно з проведенням XXI Cпортивних ігор школярів у Биковецькому НВК відбулися змагання з настільного тенісу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів. В змаганнях взяли участь 12 учнів, що змагалися у складі шести команд навчальних закладів Шумської міської ради.

Перемогу виборола команда Биковецького НВК, друге місце – Боложівська ЗОШ I-II ст., третє місце – Жолобківський НВК.

Разом з тим, відбулися особисті змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів.

Серед дівчат ІІІ місце – Cтельмащук Суламіта (Жолобківський НВК), ІІ місце – Юхимчук Ірина (Боложівська ЗОШ I-II ст.), чемпіон змагань – Ільчук Катерина (Биковецький НВК)

Серед юнаків ІІІ місце – Філінчук Роман (Жолобківський НВК), ІІ місце – Ільчук Максим  (Биковецький НВК), чемпіон змагань – Климчук Олексій (Боложівська ЗОШ I-II ст.).